Artık APEX MASTERS Zamanı !

13 Mart 2010 / 0 Comments / 274 / Faatured, Genel
Facebook It
Tweet It
Pinterest It
Google Plus It

 Drift Kulübünün yıllar süren çalışmaları sayesinde ,  Drift artık Türkiye de resmi bir motorsporu .

Üstelik APEX MASTERS Türkiye’den ve yurtdışından tüm yarışmacılara kucak açıyor ! Sizde kendinizi denemek istiyorsanız , yada firmanızın reklamının en iyi şekilde yapılmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Detaylı bilgi için web sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

WWW.APEXMASTERS.COM

 

 

 

 

Sadece izlemekten sıkılmadınız mı ? Siz de gelin ve bu dünyanın bir parçası olun.
Drift eğitimi almak artık çok kolay !

 

Türkiye’de Drift denildiğinde ilk akla gelen isimler olan bizler Drift Akademi İstanbul çatısı altında eğitimlere devam ediyoruz.Atatürk Olimpiyat Stadının otoparkında verilen eğitimler ile kısa zamanda kendinize güveniniz gelecek ve bu dumanlı dünyanın kapısından içeri girmiş olacaksınız.Sizlerde kısa zamanda drifter olabilir ve yeteneklerinizi herkese gösterebilirsiniz.
Eğitimler araçlı yada araçsız olarak yapılmaktadır.Kendi aracınız yoksa Drift Akademi İstanbul’un drift spec olarak hazırlanmış Nissan 200SX’i ile eğitime başlayabilirsiniz.Kurlar ilerledikçe bu spor sizi saracak ve uzun zamandır binmekte olduğunuz önden çeker otomobilinize kısa zamanda elveda diyeceksiniz.Drift’e bir kez başladıktan sonra bırakması çok zordur.
Antrenmanları yada eğitimleri izlemek için tarihleri takip edin.Böylece sizler de dünyada hızla yayılan bu sporu gözlerinizle görün.
Detaylı bilgi için : www.driftist.com

You Might Also Like

Turbo BMW
20 Aralık 2011
Varex Egzoz Sistemleri
04 Eylül 2010

NEED A HAND TO FIND YOUR CAR?

İletişim
izmir escort